fbpx
הטינקרים, מתוך אירוע הפתיחה של קהילת הטינקרים 2022

teenkBIG – קהילת המשפיעים והמשפיעות של טינק

אם איכשהו הצלחתם לפספס: השקנו מחדש ובאופן רשמי את קהילת המשפיעים והמשפיעות 'Teenk big'

  • אורי ביטון
  • 2 ביוני, 2022

באירוע פתיחה מרגש וחגיגי, קיימנו מפגש רשמי ראשון בין חברי קהילת המשפיעים והמשפיעות הצעירים והצעירות של טינק, או בשמם: הטינקרים. הקהילה מיועדת לבני ובנות נוער שבוער בהם הרצון להשפיע ולקדם אג'נדות חברתיות ועשיית טוב דרך עבודה עם המותגים הגדולים בישראל ובעולם. אירוע הפתיחה כלל הרצאות על הנעת נוער ברשתות החברתיות, על הדרך לייצר אימפקט ולהשפיע על הפיד ובסיומו התקיים פאנל שכלל שאלות ותשובות עם חלק מיוצרי התוכן המוכרים בארץ.

פאנל יוצרי תוכן, מתוך אירוע הפתיחה של קהילת הטינקרים 2022

מדובר ביריית פתיחה לפעילות רחבה וענפה שמתוכננת לאורך השנה ותכלול פיתוח חשיבה יצירתית והעצמת ההשפעה האישית, מפגשים ופאנלים בשיתוף עם חברות ומותגים בדגש על הסיפור שהם מספרים, השתתפות בקמפיינים ואתגרים ברשת החברתית ועוד.

קהילה של בני נוער ומשרד פרסום: זה הולך ביחד?  
טבעי לשאול מה הקשר בין משרד פרסום שעובד עם חברות מסחריות ומותגים מובילים לבין בני ובנות נוער. למעשה אנחנו בטינק חיים ונושמים את החיבור הזה כבר למעלה מ-15 שנה. צעירים וצעירות מחפשים יותר ויותר חברות ומותגים שקושרים את עצמם למשמעות עמוקה יותר ולמטרות חברתיות. הם מבינים היום את כוחם לעצב מציאות ותודעה, ולנצל את האפשרויות הרבות שהטכנולוגיה מציעה כדי לייצר השפעה ולקדם את הכישרון, היצירתיות והנושאים שאכפת להם מהם. 'Teenk big' פותחת בפני בני ובנות נוער ערוץ השפעה חדש, אפשרות להשמיע את קולם ולהותיר את חותמם על תוצרים וקמפיינים של המותגים הגדולים בארץ ובעולם ולקבל כלים ליצירת השפעה. הפתיחה המחודשת של הקהילה מהווה צעד טבעי שמעמיק את החיבור שלנו ושל המותגים שאנחנו עובדים עמם, לעולמם של בני הנוער.

מי הם הטינקרים והטינקריות שלנו?

פעילות ופעילים חברתיים, יזמים ויזמיות, נציגי מועצות תלמידים, מתנדבים ומתנדבות, יוצרי תוכן ומשפיענים ברשת החברתית ועוד ועוד ועוד. לאו דווקא מדובר בבני ובנות הנוער שיש להם את כמות העוקבים הגבוהה ביותר, אלא בבני ובנות נוער שמשפיעים, רוצים להמשיך להשפיע ולהביא את עצמם ואת האמירה שלהם קדימה.

טינקרים מספרים

מעיין כהן, יזמית חברתית מקהילת הנוער מספרת: "חוץ מללמוד על שיווק ופרסום שאלו עולמות שמאוד מעניינים אותי, אני חושבת שזה אחד מהמקומות היחידים בארץ היום שבאמת מקשיבים לקול של בני ובנות הנוער, והם באמת חלק מרכזי מקבלת ההחלטות"

איתי אילקשי, טיקטוקר ויוצר תוכן מוכר בקרב בני ובנות נוער: "אני הצטרפתי לקהילת הנוער כדי להכיר את עולם השיווק מכל הצדדים שלו. יש שם אנשים איכותיים, חברים כיפיים, כיף להכיר אנשים!"

עומר שחר, יו"ר מועצת התלמידים והנוער הארצית: "בקהילת הנוער אני מקבל הזדמנות להשפיע לא רק על התלמידים והנוער בארץ, אלא גם לדבר עם אנשי מפתח מחברות ומותגים מובילים שמשפיעים על חיי היומיום שלנו, על התוכן ועל המוצרים שאנחנו צורכים. אנחנו מקבלים הזדמנות לדבר איתם ולומר להם מה הנוער רוצה וצריך. אני מרגיש שזו זכות גדולה."

עבר, הווה, עתיד

קהילת הנוער של טינק הייתה משמעותית בחייהם של טינקרים רבים, ובין בוגריה ניתן למצוא בוגרים שהשתלבו בתפקידי מפתח בתעשיית השיווק בישראל. בינתיים עולם השיווק הספיק להשתנות ב-180 מעלות בדגש על הרשתות החברתיות ששינו את כל המפה. אנחנו נרגשים מאוד על פתיחתה המחודשת של הקהילה ולקראת הפעילויות המרגשות והחדשות שמחכות לה. ואם אתם בני ובנות נוער בגילאי 15-23, אנחנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר באינסטגרם של טינק. Start to TEENK BIG!