fbpx
חברי הנבחרת רגע לאחר הזכייה | צילום: טינק

מי התקפל אחרון?

נבחרת יוצרי התוכן של סמסונג - Do it With Samsung, נפגשו בלייב מותח במיוחד, בו התחרו במשך שש שעות רצופות על הפרס הגדול - מכשיר הגלקסי החדש Galaxy Z Flip3 של סמסונג. מי זכה, מי נשבר ומה בעצם קרה שם?

  • תמר ברין
  • 26 באוגוסט, 2021

אין ספק שהרבה מחשבה ומאמצים הושקעו בהפקה שהתרחשה בשבוע שעבר. במשך שש שעות רצופות, 11 יוצרי תוכן התחרו אחד נגד השני במגוון משימות שלא גרמו לנו לקנא בהם.

המשימה – להניח יד על שולחן עגול מפואר שעליו מכשירי הפליפ החדשים ומי שמתקפל אחרון – זוכה במכשיר! בהמשך, המשתתפים עברו מסכת משימות מצחיקות ומוזרות, שלא תמיד היו קלות, והכל בשידור חי. רעשי רקע מבהילים ושתיה מרובה של מים, הם רק חלק מהאתגרים שהוצבו לחברי הנבחרת. המתח גבר בין משימה למשימה, בין שלב לשלב התקפלו המשתתפים אחד אחרי השני, אבל כולם נתנו פייט ראוי להערכה. בסוף המשחק נשארו שני מתמודדים בלבד – מור זיתוני וריאן חצבני, הלא הוא פדיקסול, אשר נלחמו על המקום הראשון. את הניצחון הגדול השיג כוכב הטיקטוק מור זיתוני, החבר הטרי בנבחרת של סמסונג.

הכנו למור ולריאן כמה שאלות כדי לשמוע מהם איך הם מסכמים את החוויה:

  1. מור, ברכות על הזכייה! איך זה מרגיש להיות זה שהתקפל אחרון?

פדי, ברכות על המקום השני, זה מקום מאוד מאוד מכובד. האם אתה מאוכזב על שלא זכית בפרס הגדול?

מור: תודה רבה, זה מרגיש נפלא, מאוד נהניתי מהתחרות ומהזכייה. כולם פרגנו ושמחו בשבילי. אני גאה בעצמי שניצחתי את הכאב ושהצלחתי להתחבר למנטרה ש"הכל בראש".

ריאן: קשה לי להיות מאוכזב בידיעה שעשיתי כמיטב יכולתי עד הרגע האחרון ומור שעד כמה שהוא פייטר והייתי בטוח שאין לו סיכוי מולי, בסוף הוכיח לי אחרת ובאמת מגיע לו!

  1. מור, איך זה מרגיש להצטרף לנבחרת? אתה מרגיש שבזכות הזכייה כבר לא ימתגו אותך כ"חדש" בנבחרת סמסונג?

מור: האמת שלא הרגשתי חדש כי יש בנבחרת חברים שאני מכיר ומופיע איתם. אבל אין לי בעיה שימתגו אותי כ"חדש", אני אוהב להיות שונה ומיוחד. אני מאוד גאה להיות חלק מהנבחרת, כששואלים אותי היום "מה חדש?" אני מיד מספר שהצטרפתי לנבחרת סמסונג. ביום שצילמנו את התחרות וראיתי את גודל ההשקעה של סמסונג הבנתי באמת כמה כבוד זה להיות חלק מהנבחרת. התרגשתי מאוד והודיתי לכל מי שעזר לי להגיע לנבחרת.

  1. שש וחצי שעות של עמידה, יד אחת והמון משימות קשות. ספר לנו את הסוד שלך, איך הצלחת לשרוד ומה גרם לנחישות שלך להתעצם?

מור: פשוט נהניתי ולא חשבתי על הקושי, החברים הצחיקו אותי ועודדו אותי וזה השכיח את הכאב ביד וברגל. יובל המעריצה שלי באה לפרגן לי ביום הצילומים וזה נותן כוח לדעת שאתה נלחם בשביל עוד מישהו. בכל פעם  שהיא הסתכלה עליי קיבלתי עוד אנרגיות הרגשתי שעשיתי את זה בשביל שנינו.

ריאן: מגיל קטן הייתי ידוע כאחד שמוותר בקלות ומוותר גם ממש ברגעים האחרונים לפני קו הסיום מה שנקרא. החלטתי לקחת את האתגר למקום יותר אישי ולהוכיח לעצמי שאני כבר לא מי שהייתי פעם והפעם גם לא אוותר בשום מצב עד שהגוף שלי יגיד אחרת.

  1. האם חשבת שמישהו אחר יזכה?

מור: באתי במטרה לזכות והאמנתי שאני אזכה. ומתחילת היום כשהכרתי את כל חברי הנבחרת הייתה לי תחושה שפדיקסול ישאר איתי עד הסוף כי הוא נראה לי בחור רציני ונחוש עם כוח רצון מטורף.

ריאן: הייתי בטוח בוודאות ששיבולת ייקח

  1. ריאן, אתה מתכוון לנצח בתחרות הבאה?

ריאן: באופי שלי אני בן אדם מאוד תחרותי ולפעמים זה לטובתי (אבל גם לרעתי במקרים מסוימים) אז התשובה היא כן, בכל תחרות אדאג לקרוע את כל מי שימצא מספיק אומץ להתחרות מולי.

  1. איך אתה מסכם את החוויה?

ריאן: ללא ספק חוויה שלא עברתי בעבר שעזרה לי גם להביא כבוד לצופים שלי בבית שתמכו ועודדו וגם גרמה לי להתגאות בעצמי שהצלחתי להוכיח שאני כבר לא אותו אחד שהייתי בעבר שרק ידע לוותר ולהרים ידיים ובאמת רוצה להודות גם לסמסונג על ההזדמנות הזאת ושוב להגיד כל הכבוד גם למור על הזכייה המטורפת!

 

פספסתם את הלייב? הנה ההזדמנות לצפות בתחרות הכי מטורפת בארץ: