צילום מסך מהטיקטוק

למה בני הנוער בישראל הכי מתגעגעים?

בני הנוער בישראל כבר שבעים מהקורונה, ובעיקר מתגעגעים לכל ה-"רעשים" הכיפיים שאפיינו את החיים שלהם לפני פרוץ המגפה. אז מה הרעשים שהם הכי מתגעגעים אליהם? כל התשובות בפעילות חדשה של המותג ביסלי. כל הפרטים בפנים!

  • מערכת טינק
  • 25 בפברואר, 2021

תקופת הקורונה (שעדיין לא הסתיימה) השאירה בני נוער רבים עם צלקות אמיתיות. הבידוד האינסופי, הגעגועים, הפערים הלימודיים, כל אלה, הפכו אותם לחרדתיים הרבה יותר ומדוכאים יותר, על כך יעידו כמעט כל הסקרים. למה הם הכי מתגעגעים? אתם אולי תופתעו מהתשובה, אבל לרעש! כן, סאונדים הם חלק בלתי נפרד מהחוויות היומיומיות שלהם, יש שיגידו הפסקול היומיומי של חייהם. "הרעשים" האלה שמזכירים להם את התקופה שלפני- תקופה ללא מסכות, ללא בידוד חברתי שמשמעותו חיי חברה "שקטים" וללא כל הפעילויות שהם הכי אוהבים.

@shirlilevi1234שתפו אותי בתגובות לאיזה רעש כיפי אתם הכי מתגעגעים ולמה? התגובה הכי יצירתית תזכה בארגז ביסלי!תוכן פרסומי במימון אסם #כמה_רעש יסלי @b@bissliosem♬ original sound – Shirli Levi

בביסלי החליטו לגעת בדיוק בנקודה הרגישה והחשובה הזאת בפעילות חדשה שמתמקדת בכל "הרעשים" שעושים להם הכי כיף. אז איך יודעים לאיזה רעש הצעירים בישראל הכי מתגעגעים? הפעילות התחילה בסטורי של איתי לוי, הפרזנטור הנוכחי של המותג, שפנה לגולשים בעמוד האינסטגרם המצליח, "ישראל בידור" , וביקש מהעוקבים הצעירים לכתוב בתגובות על הרעשים שהם הכי מתגעגעים אליהם. הסטורי זכה לאלפי תגובות ביניהם ניתן למצוא "רעשים" כמו: הרעש של הופעות, קניון עם החברות הטובות, אוהדים במשחק כדורגל, טיול שנתי, וכמובן מטקות בים. כל הדברים שהיו כל כך חסרים שלהם בשנה האחרונה. התגובות שחזרו על עצמן המון הפכו בסופו של דבר לסאונדים אמיתיים שהועלו לחשבונות הטיקטוק של כוכבי טיקטוק כמו יסמין עומרי, שירלי לוי ועוד. אותם כוכבים העלו סרטונים בהם הם שיחזרו סיטואציות אליהן הסאונד עצמו קשור (בעזרת פיצ'ר הגרין סקרין באפליקציה) וביקשו מהעוקבים שלהם לשתף גם הם.

@yasmin.omrieשתפו אותי בתגובות לאיזה רעש כיפי אתם הכי מתגעגעים ולמה? התגובה הכי יצירתית תזכה בארגז ביסלי!🤍תוכן פרסומי במימון אסם #כמה_רעש #ביסלי @b@bissliosem♬ original sound – ❤︎ ••• YASMIN

הפעילות עצמה חיזקה תובנה נורא פשוטה. בני הנוער מושפעים היום מסאונדים יותר ומתמיד- הם יוצרים פלייליסטים שמשקפים את הרגשות שלהם, יוצרים סרטוני טיקטוקי עם סאונדים מצחיקים ונוסלגיים שמזכירים להם רגעים אותנטיים, וכמובן מדברים כמעט תמיד בהודעות קוליות בווטס אפ. ביסלי אימצו את הרעיון בצורה חכמה, יצירתית שגרמה לצעירים רבים לעצור ולהקשיב.