0

חמשת הטיפים לארגון מושלם לתיק בית ספר

תיק מאורגן הוא הספתח המושלם לכל שנת לימודים, באנו לעשות סדר בבלאגן והכנו לכן חמישה טיפים שיעזרו לכל אחת להתחיל את השנה כמו שצריך!

1. Fresh Start
אם המשכתן עם התיק משנת הלימודים הקודמת, תחילה צריך לברר מה המצב שם.
רוקני את התיק מכל תכולתו, פרשי שקית זבל על הרצפה, פתחי את כל תאי התיק ונערי חזק – מעבר ללכלוך שהצטבר כל השנה אנחנו מבטיחים לכן שגם כמה שקלים אבודים יצוצו פתאום.
מומלץ בנוסף לכבס את התיק במידת האפשר, הוראות כביסה ניתן למצוא על הפתקית הקטנה בתוך התיק.

 2. מחברות, ספרים ושאר ניירת
הספרים והמחברות הם זוללי המקום העיקריים בתיק, ובצדק, תיק בית ספר נועד כדי שיהיה לכן איך לשאת את הספרים, לא?
לצערנו, על גודל הספרים אין לנו שליטה, לכן נדאג לשמור על כמה שיותר סדר וארגון בשאר התחומים, כך נדאג שתמיד יהיה מקום בתיק.
עדיף שכל המחברות שתרכשו יהיו מאותו סוג ובאותו גודל, ניתן לשלב מחברות בצבעים שונים לפי מקצוע או להכין לבד (כמו בסרטון הזה)

3. קלמר
אין צורך בקלמר ענק ומפלצתי, קלמר בעל שני תאים הוא דיי ויותר גם לבחורה הכי יצירתית.
מעבר לעטים, מחקים, עפרונות ומדגישים, שהם חובה בכל קלמר של תלמידה, ניתן כיום להשיג מוצרים נוספים בגדלים מניאטורים – גם מתוק בטירוף וגם חוסך מקום!
טיפ לתיכוניסטיות שבנינו – סרגל קטן ופקק של בקבוק פיוזטי הם חברייך הטובים ביותר בשיעורי טריגונומטריה, שכחי ממחוגות מסובכות ומסוכנות.

 4. תיק איפור
הגענו לחלק הכי כיפי, התיק הקטן הזה הוא ממש נציגות קטנה של הבית.
אנחנו ממליצים על תיק שמכיל יותר מתא אחד, עם עדיפות לתיקים קשיחים יותר, שישמרו על המוצרים יותר טוב.
לפני שאת מתחילה לדחוס את כל מוצרי האיפור שלך לתוך כיס קטן, עצרי וחשבי: במה את משתמשת הכי הרבה?  שווה להשאיר רק את המוצרים שאת באמת צריכה לתיקונים קטנים.
והכיף האמיתי – מוצרים מוקטנים! היום ניתן להשיג המון גרסאות קטנות למוצרים שאת אוהבת.
בקטגוריה הזו נכנס למשל המוצרים המוקטנים של לייף – בקבוקון הבושם הממוזער, המאפשר לך למלא אותו בבושם האהוב עלייך ולקחת אותו לכל מקום, מיני מברשת שיער, משייפות קטנות (ומהממות!) לציפורניים, גומיות קטנות וצבעוניות והכי מגניב – סומק סטיק שלא מתפורר ולא נשבר בתיק.post-link3

 5. שמירה על סדר
אנחנו ממליצים לקבוע ביומן (המהמם שלך כמובן, ששיפצרת לבד) ערב אחד בסוף כל חודש, שבו קחי צעד אחד נוסף ורוקני את התיק למטרת שמירה על סדר.
למרחיקות לכת, שפריץ אחד או שניים של הבושם האהוב עלייך על הבד והתיק מקבל חיים חדשים.
לסיכום, אסור לזלזל בחשיבות של תיק נקי ומאורגן כהלכה, תיק מאורגן ישמור על ציוד הלימודים שלכן, יעזור לכן בלימודים, ואם מארגנים אותו נכון הוא גם יכול לספק את כל הצרכים שלכן מחוץ לבית-  אל תשכחו שהוא הולך אתכן לכל מקום מספטמבר עד יולי, שווה את האקסטרה השקעה לא? ☺

↑ חזור למעלה

עומרי פיינשטיין

meow

הצג את כל הפוסטים →