0

הוולנטיין דיי, יום כזה שבו מערכות היחסים בין הבנים לבין הבנות נבחנות לעומק, הוא זמן מצוין להבין אחת ולתמיד מה הבנות חושבות על הבנים. בדיוק בגלל זה החלטנו לצאת דווקא עכשיו בשאלון מיוחד שעלה בקהילת סופר-פארם יאנג והשתתפו בו יותר מ-3000 בנות. בשאלון עצמו התעניינו בשאלות כמו: מה הדבר שהכי מעצבן את הבנות בבנים? מה הן חושבות לגבי התכונה שבנים הכי אוהבים בבנות? מה התכונה שהכי חשובה להן אצל בנים ועוד. התשובות יפתיעו גם אתכן.

shutterstock_267099806

אז בואו נתחיל בשאלה שהכי מעניינת אותנו: "הדבר הכי מעצבן בבנים"?
46 אחוזים מהבנות טענו שבנים הם פשוט יותר מידי ילדותיים, 30 אחוזים מהבנות פשוט אמרו שיש להם נטייה לא להקשיב, ובאופן מפתיע, 10 אחוזים מהבנות דווקא טענו שהדבר שהכי מעצבן אותן בבנים זאת העובדה שהם מכורים לשידורי ספורט. האמת, שיא המעצבן.

השאלה הבאה שעניינה אותנו הייתה: "התכונה שהכי חשובה לבנים בבחורה"?
יותר מ-55 אחוזים מהבנות, באופן לא מפתיע, טענו שהדבר הכי חשוב לבנים זה כמובן המראה החיצוני. מיד אח"כ, עם 26 אחוזים, הבנות אמרו שדווקא נאמנות היא התכונה הכי חשובה לבנים בבחורה. לגבי שאר התכונות כמו: "מצחיקה" ו-"חכמה", שקיבלו רק כמה אחוזים בודדים, ניתן ללמוד שהבנות תופסות את הבנים כרדודים שמתעניינים בחיצוניות ופחות בתכונות אופי כובשות.

ועכשיו קצת שאלות שקשורות לוולנטיין עצמו. שאלנו את הבנות: "מהו הדייט הכי רומנטי מבחינתן בכל הקשור לוולנטיין?"
יותר מ-29 אחוזים מהבנות ויתרו על הבילויים המפוארים ומסיבות הפאר וטענו שדווקא דייט אינטימי בבית הוא התשובה לוולנטיין מוצלח, מיד אחר כך בפערים גבוהים, סרט קולנוע וארוחה במסעדה, אולי הפעילויות היותר קיטשיות ליום שכזה. אבל המנצח הגדול עם למעלה מ-44 אחוזים- "ארוחה זוגית שהוא הכין בשבילי". תודו שזה מרגש.

shutterstock_319000208

השאלה הבאה דרשה ללכת קצת יותר רחוק: "אם החבר לא מביא לי כלום לוולנטיין אני?"
יותר מ-60 אחוזים מהבנות דווקא אימצו את הצד היותר רגוע ומכיל וענו שהיו מתבאסות, אבל בפועל לא היו עושות כלום, 26 אחוזים טענו בכלל שוולנטיין עבורן זה לא יום מיוחד ושזה לא משנה להן אם הוא יביא מתנה או ישכח. רק אחוז אחד מהבנות הלכו צעד אחד רחוק מידי וטענו שהם ייפרדו מחבר שלהן במידה והוא לא יביא להן כלום בוולנטיין. בנים, סתם שתדעו. ומה לגבי המתנה שבנות הכי היו רוצות לקבל? יותר מ-50 אחוזים טענו שברכה מרגשת היא המתנה הטובה ביותר, מיד אח"כ עם 24 אחוזים, פרחים. משום מה, קצת קשה לנו להאמין להן.

והנה מה שלבנים היה לומר על תוצאות הסקר:

↑ חזור למעלה

לאון שניידרובסקי

הצג את כל הפוסטים →