0

אחד מהרגעים הקשים ביותר עבור חולות סרטן הוא הרגע שהשיער מתחיל לנשור בעקבות הטיפולים, בעיקר משום שמדובר בסממן חיצוני וגלוי שמסמן אותן כחולות. מעבר לזה, לשיער יש משמעויות רבות- הוא מעניק לנו ביטחון עצמי, עוזר לנו לבטא את עצמנו ובעיקר מסמל עבורנו בריאות ועוצמה.

כבר כמה שנים שעמותת זיכרון מנחם, עמותה שנוסדה עבור תמיכה בחולי סרטן ומשפחותיהם, חוברת למותג פנטן פרו בפרויקט מקסים שנקרא Beautiful Lengths , ומטרתו לסייע לנשים ולנערות המדהימות שמתמודדות במחלת הסרטן ונאבקות מידי יום, להרגיש שהן חוזרות לעצמן בעזרת פאה משיער טבעי, והכול בחינם. כחלק מהפרויקט שמתבצע בשיתוף עם סופר-פארם YNG, כל מה שאתן צריכות לעשות זה לוותר על התספורת הקרובה, להאריך שיער, ולתרום חלק ממנו (30 ס"מ) ליצירת פאה וחיים חדשים עבור אותן נשים ונערות. זה אולי נשמע המון, אבל השינוי אצל מי שאין לה הוא אפילו גדול יותר.

ב-24.11 יתקיים בדיזינגןף סנטר בת"א אירוע התרמה גדול בהשתתפות ספרים מקצועיים שבו תינתן לכל אחת שתרצה ותעמוד בקריטריונים הזדמנות לתרום שיער ולעזור מכל הלב. אנחנו מזמינים אתכן לבוא ולקחת חלק בחוויה ובנתינה.  חושבת שאת מתאימה? לחצי כאן על הלינק על מנת לראות שהשיער שלך עומד בדרישות. על מנת להירשם לתרומת שיער באירוע אתן מוזמנות להשאיר את הפרטים שלכן במייל הבאsuperpharmyng@gmail.com , ואנחנו נחזור אליכן בהקדם עם כל הפרטים.

↑ חזור למעלה

לאון שניידרובסקי

הצג את כל הפוסטים →