0

אז איך בעצם מגדירים יצרני תוכן משפיעים ברשת? העובדה שיש להם עשרות אלפי עוקבים? אולי בכלל העובדה שהם יוצרים תוכן באופן תמידי ועצמאי, יוצרים להם זהות אינטרנטית שמשפיעה על הרבה מאוד אנשים? האמת היא שכל התשובות נכונות, ובדיוק בגלל צעירים כאלו החלטנו להקים את "טאלנטינק", סוכנות ייצוג ליצרני התוכן המצליחים ברשתות חברתיות כמו יוטיוב, סנאפצ'אט, אינסטגרם ועוד.

aa

זה לא סוד שבשנים האחרונות מעמדם של יצרני התוכן ברשת עלה פלאים- אם בעבר הם נשארו בעיקר ברשת והפכו לויראליים בפלטפורמה ששבה הם פרסמו, היום, אותם יצרני תוכן מגיעים הרבה יותר רחוק- לטלוויזיה, לסדרות נוער, למדיה הכתובה ועוד. מה מייחד אותם? העובדה שהם לא "שחקנים". הם יוצרים משהו אותנטי ואמיתי, מדברים על נושאים בוערים, הומוריסטיים ומעניינים ובעיקר יוצקים לתבנית הזאת הרבה מהאופי האישי שלהם. אין להם תסריט, במאי, עורך, הם עושים את הכול בעצמם והם חיים את זה ברמה הכי גבוהה. בארה"ב לדוגמא, כוכבי היוטיוב כבר מזמן עברו בפופולאריות שלהם כוכבים הרבה יותר גדולים ומוכרים, ואפילו זכו בפרסים בטקסים חשובים, קיבלו קמפיינים גדולים, הוציאו ספרים ועוד.

ab

 

tyty

ad

יצרני תוכן חדשים צצים להם כל הזמן- בועטים יותר, יצירתיים יותר ונועזים הרבה יותר. אנחנו בטינק זיהינו את ההזדמנות הגדולה והקמנו את "טאלנטינק", סוכנות ייצוג שמטרתה ל-"לדאוג" ולזהות את אותם יצרני תוכן מצליחים, לתת להם במה וכמובן לטפח אותם באופן רציף ונכון. אותם יצרני תוכן יוכלו לקבל גישה חופשית ל-"טינק ספייס", חלל שנוצר בדיוק למען מטרה זו- לעזור להם ליצור תוכן מקצועי כשלרשותם כל הכלים הכי חדשניים שיש, וכמובן שהם גם יוכלו ליהנות ממגוון הכשרות וסדנאות בקמפוס של טינק, סדנאות שיעזרו להם לקבל כלים לימודיים ושלל מיומנויות חדשות בדבר שהם הכי אוהבים לעשות. בין המיוצגים ניתן למצוא את טל כהן, ולוגרית ביוטי ויוטיוברית מדופלמת, הילה כספי, שקד דויד, בן בק, אורי כנעני, רווי גרוזמן, בן רצון, סנאפצ'אטר עם אלפי עוקבים ושמות כמו מאי רפאל, אלדר חממי, עדן ביטון, צמד הרקדנים בן ודניאל, אורי שוורץ, רועי עדין, מני רלחה, לאה גליק ועוד. לא שמעתם על השמות האלה? כל מה שאתם צריכים זה לחפש ביוטיוב או בכל פלטפורמה אחרת על מנת לצפות בתכנים שלהם ולהתאהב. המטרה הסופית: לשבור את האינטרנט. אז מי יהיו הכוכבים של הדור הבא? עקבו אחרינו ותוכלו לגלות!

ay

 

hhhhhh

av

 

↑ חזור למעלה

לאון שניידרובסקי

הצג את כל הפוסטים →