0

נעים מאוד, אני בן ואני סנאפצ'אטר ישראלי גאה. באתי לספר לכם היום על SNAP.IL! ערוץ הסנאפצ'אט הראשון בישראל שהושק ביום חמישי שעבר באחד מהטקסים הכי מגניבים והמדוברים בארץ, טקס פרסי ה-MTV. אז אתם בטח שואלים את עצמכם מזה לעזאזל ערוץ סנאפצ'אט??@ אז ככה, מדובר בערוץ חדשותי וסאטירי שהופך את כל העולם הרציני הזה שאנחנו חיים בו לנונסנס מושלם לבני נוער, והכול בעזרת סרטונים קצרצרים ותמונות מגניבות כיאה לשפה של אחת מהאפליקציות הכי מצליחות בעולם. נכון, רוב התכנים הם דבילים וחסרי פואנטה, אבל היי, זה הרי נעלם אחרי 24 שעות!

snap2

וחזרה לטקס! התגובות לערוץ החדש היו מדהימות! התחלתי עם מור סילבר, רדפתי אחרי טל מוסרי, רקדתי עם קפה שחור חזק בזמן שאחד מהם שר באמהרית, קיבלתי נשיקה מטום באום, טיפסתי על סולם כדי לשגע את שגיא "ביטבוקס" (איזה גבוה הוא) וכל זה היה בלייב ובסנאפ. החשיפה הייתה פסיכית! אנחנו מדברים על אלפי בני נוער שצפו בסטורי שלנו בזמן אמת. גם מהבית, אבל גם בלייב מהאירוע עצמו! העוקבים אחרי הערוץ קיבלו הצצה שוטפת אל מאחורי הקלעים של הטקס, להופעות החיות ולראיונות לוהטים, מוזרים ואדירים עם הכוכבים שצפו בהם מרחוק. גם בני הנוער וגם הכוכבים לקחו חלק באותו הסטורי וההתרגשות הייתה בשיאה. אבל הטקס היה רק יריית הפתיחה!

snap3

SNAP.IL היא פלטפורמה שנועדה לרכז את כל קהילת בני הנוער בארץ ע"י יצירת תכנים מקוריים וקומיים שמתעדכנים כמעט כל יום- ביניהם, מתיחות, משאלי רחוב, ראיונות עם כל הכוכבים (כוכבי רשת בעיקר) בצורה שלא נעשתה עדיין בישראל, אתגרים שרצים ברשת, סיקור אירועים כגון השקות וכנסים, פורמטים מוכרים מיוטיוב ו-VINE ובקיצור, להרחיב את התופעה הזו שנקראת "מוזר". גם אתם רוצים להיות חלק מהתופעה? חפשו  SNAP.IL בסנאפצ'אט ותתחילו לעקוב!

 

 

↑ חזור למעלה

לאון שניידרובסקי

הצג את כל הפוסטים →