0

648 קופסאות כריות. אחד מסוק, אחד זבוב וביצה קשה אחת. במילים האלה מתחיל סרטון הקמפיין החדש  של כריות בו  תוכלו כל יומיים לזכות בטיסה זוגית לכרתים. אה. כבר ציינתי שאורך ה"סרטון" הוא 60 דקות?! כדי לחסוך לכם צפיה ארוכה ומתמשכת הנה סדר האירועים: בחור נכנס לדירה מלאה בהגזמה בדגני הבוקר, בחור יושב על הספה, בחור אוכל כריות. מדי פעם נכנס גם השותף לדירה שלו ועוזר בניקיונות (שואב אבק שהשאיר אותי חרש) או מאזן ביצה על כפית. כן. אמרתי מאזן ביצה על כפית.

 

aa2

 

 

זו לא פעם ראשונה שנעשה שימוש במשך זמן ארוך במיוחד לקמפיין פרסומי. שיא העולם העדכני לפרסומת הארוכה ביותר מוחזק בידי ארבי'ס (רשת מסעדות בשר בארצות הברית) ועומד על שלוש עשרה(!) שעות, אחת עשרה דקות וחמש שניות. לכל אורך הפרסומת נראה תהליך עישון של פיסת בשר טרייה אחת, ובסוף הפרסומת הארוכה נכנס שף ומכין מהחתיכה סנדוויץ' לתפארת.

במקום השני שלי עם כמעט שש שעות, שזה לא מכובד כמו שלוש עשרה שעות משעממות אבל נו טוב, פרסומת של חברת התעופה וירג'ין עם הפרסומת "טיסה של שש שעות"(שם שלגמרי המצאנו, אבל זה פשוט זה). תקציר: בובות מפחידות עושות דברים מוזרים שאם אנשים היו עושים אותם הם לא היו מוזרים. סוף. אז בואו נחזור רגע למבצע של כריות. אם אתם רוצים, וברור שאתם רוצים לטוס לכרתים עם כריות, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לרשום את הקוד שקיבלתם במוצרי כריות באתר  ואתם בהגרלה! לעוד פרטים על המבצע, כנסו!

 

↑ חזור למעלה

לאון שניידרובסקי

הצג את כל הפוסטים →