0

בכל הקשור לסמארטפונים, כולם תמיד רוצים את הכי חדש והכי נוצץ. ולכן לא הופתענו מהבאזז והבלאגן שנוצר בעקבות ההכרזה של אפל על אייפון 6 החדש שאמור לצאת ממש בקרוב. הפעם, בניגוד לאייפון הקודם שלא סיפק איזה בשורה מרשימה, אייפון 6 הולך להפתיע אתכם ברמות! ממצלמה חדשה ואיכותית יותר שתשפר פלאים את איכות הסלפיז שלכם ועד מסך גדול יותר. הנה חמישה דברים שיגרמו לכם לחסוך בטירוף:

 

1. מסך גדול יותר- אפל משחררים כרגע שני גרסאות של אייפון 6 שייגרמו למסך הקודם של אייפון 5s להחוויר . המסך של אייפון 6 הסטנדרטי יהיה בגודל 4.7 אינץ' ואילו זה של אייפון 6 פלוס יהיה בדוגל של 5.5 אינץ'. איזה כיף! זה אומר שיהיה לכם הרבה יותר נוח להקליד עם האצבעות וכמובן שגם תוכלו לראות סרטונים ותמונות בצורה טובה יותר.

2. מצלמה טובה יותר- נגמרו התמונות המטושטשות! אייפון 6 מגיע עם שיפורים מדהימים בכל נושא האוטופוקוס שיאפשר למצלמה שלכם להתפקד ולקבל תוצאות טובות יותר. המצלמה הקדמית של המכשיר תוכל להפיק תמונות במהירות גבוהה הרבה יותר כך שלעולם לא תפספסו רגעים מושלמים ואפילו תוכלו לייצר 10 תמונות סלפי בין רגע.

3. וידאו איכותי יותר- לא רק שהווידאו יהיה איכותי יותר, אלא שבנוסף לאיכות אתם תקבלו גם אפשרות לצלם ב-4 מהירויות שונות, כך שתוכלו לייצר מלא סרטונים בסלואו מושן סופר קולי מבלי להוריד אפליקציות נוספות.

4. חיי סוללה ארוכים יותר- כולנו מפנטזים על הרגע הזה שהסוללה של האייפון לא תמות אחרי שעתיים ועד עכשיו באפל לא ממש הצליחו למצוא פתרון לבעיה. עכשיו שאייפון 6 בתמונה אתם יכולים להשאיר את המטען שלכם בבית ולא לסחוב אותו לכל מקום כי הסוללה של המכשיר החדש, כך ע"פ הפרסומים, תחזיק לכם יותר מ-16 שעות. אין משהו יותר משמח מזה.

5. תוספים שיעזרו לכם לשמור על הבריאות- העתיד כבר כאן. אייפון 6 החדש יגיע יחד עם תוספות שיעזרו לכם לשמור על הבריאות ולהרגיש טוב יותר. תיהיה לכם אפשרות למדוד את כמות הקילומטרים שאתם עושים בריצות או בהליכות על מנת שתוכלו לשפר את הביצועים שלכם וכמובן יהיה גם מד גובה רק במידה ותרצו להתחיל לטפס מעט. בקיצור, זה הזמן להיכנס לכושר!

-כרגע ניתן להזמין את המכשיר החל מה-12 בספטמבר ולפי כל הפרסומים הוא אמור להגיע לחנויות ב-19 בספטמבר.

-וזה לא הכול, באפל החליטו גם להשיק שעון שיאפשר לכם להשתמש באפליקציות שונות וכמובן ליהנות ממסך המופעל באמצעות מגע. זה כמובן הכול במידה ויש לכם 350 דולרים לבזבז.

 

↑ חזור למעלה

לאון שניידרובסקי

הצג את כל הפוסטים →