0

כולנו כבר מכירים את סנאפ צ'ט, אפילו נכנסים לאפליקציה איזה 3000 פעמים ביום, אבל למרות כל הקסם והיופי בה זה נראה כאילו אף אחד לא מדבר על הפגמים. על הרגעים האלה שפשוט בא לך לקחת את הטלפון שלך ולנפץ אותו בעזרת פטיש אוויר. אז אם אתם טיפוסים שליליים שלא תמיד מצליחים לראות את הטוב בכל דבר, הכתבה הבאה היא בשבילכם. הנה כמה מהדברים שאנחנו פשוט לא יכולים לסבול באפליקציה:

1. מכירים את הרגע הזה שאתם שולחים תמונה מביכה ואז מישהו מחליט לעשות סקרין שוט ולצלם אותה? אין רגע יותר מעצבן מזה! כאילו אתה רציני?! בשביל מה אתה נמצא אצלי בסנאפצ'אט? אני הרי סומך עליך! כן, אין יותר מעצבן ומתסכל מהרגע הספציפי הזה. מה עושים? לוקחים שתי נשימות עמוקות ומחליטים שלאדם הזה כבר לא תשלחו תמונות מביכות. אם הוא לא לומד בדרך הקלה הוא ילמד בדרך הקשה.

2. עם כל הכבוד לסקרין שוט, אין דבר יותר מביך מלשלוח את הסנפי שלכם לאדם הלא נכון. כאילו הכי מביך. תארו לכם שאתם מצלמים תמונת קלוז אפ של החצ'קון שלכם ואז פתאום אתם שולחים את זה לחתיך של השכבה. אימאל'ה. איך פותרים את העניין? כל מה שצריך לעשות זה פשוט להתרכז בזמן השליחה. אל תשימו מוזיקה, נסו להתעלם מהצקות של אנשים ורק אז תשלחו. תאמינו לנו, זה יכול להציל חיים.

ss

3. אתם כבר בטח מכירים את זה מהווטס אפ, אבל רשמית, אין דבר יותר מעצבן מלראות שכולם קיבלו וקראו את הסנפי שלכם, אבל אף אחד לא מגיב! כאילו מה אני אמור להבין מזה? אהבתם את התמונה. לא אהבתם? מביך מידי? נו, מה אתם חושבים? אנשים שקוראים ולא עונים יכולים פשוט להטריף אותנו ולשלוח אותנו לאישפוז ממושך. אפילו סמיילי יעזור, אולי קריצה, מה עם חיוך? רק תנו לנו משהו. תודה.

4. הרגע המעצבן הזה שכל אחד יכול להזדהות איתו כשאין מספיק מקום לכתוב בדיוק את מה שאתה רוצה ואתה חייב לצייר את ההמשך בצורה הכי מפגרת שיש. זה אולי מקסים עבור כאלה שסיימו מגמת אומנות ואלופים בלצייר בעזרת הטלפון, אבל עבור רובנו זה פשוט מרתיח. האותיות נראות כמו פסטה לעוסה ואם אתם מחליטים לא לצייר את אתם פשוט חייבים לרשום את כל המשפטים בראשי תיבות שגם ככה אף אחד לא מבין. מה הבעיה להוסיף עוד טיפה מקום? מישהו פה מקושר להנהלה?

 

ss1

5. אי אפשר בלי אלה שהם פשוט אובססיביים לאפליקציה ומציפים אותך בעשרות, אם לא מאות הודעות. כל היופי בסנאפ צ'אט זה ששולחים הודעות מיוחדות ומגניבות ולא מצלמים כל דבר. אז אנשים, לא בא לנו לראות תמונות של רגליים או תמונות של הלוק החדש שלכם. אם אין לכם משהו מגניב או שיא המביך לשלוח פשוט אל תשלחו. את כל שאר התמונות פשוט תשמרו לווטס אפ. סבבה? סבבה.

6. מכירים את זה שאתם מקבלים סנפי שלכם שאפילו לא ידעתם שמישהו צילם? אז כן, יש גם כאלה וזה הדבר הכי מעצבן בעולם. כאילו מה נראה לכם?! זה הכי חדירה לפרטיות. מחכים לרגע שכבר יהיה אפשר לתבוע על דברים כאלה. גורם לנו פשוט להיות יותר מידי חרדתיים.

ss4

 

7. הרגע הזה שאתה צריך להתמודד עם טלפון בלי בטרייה כי כל היום אתה פשוט משתמש באפליקציה. כן, רשמית זה ממכר, וכן, רשמית הטלפון הנייד שלכם הוא זה שבעיקר סובל מהעניין. עד שימציאו טלפון עם סוללה בלתי מוגבלת כנראה שתצטרכו להתמודד לפחות בינתיים עם חיי סוללה בלתי אפשריים בגלל השימוש באפליקציה.

8. הרגע הזה שאתה מסתובב בכל הבית בשביל לחפש זווית טובה לצלם את הפרצוף שלך. נו, הזווית הזאת המושלמת שבה הפנים שלך מוארות באור מושלם. גם הפעם נראה לי שרוב האנשים פשוט לא הבינו את המהות של האפליקציה. הרי כל הקטע הוא שאתם אמורים לצלם תמונות לא מחמיאות! אתם התמונות המושלמות האלה עם חיוך הקולגייט תשאירו לאינסטגרם. מה לא ברור?!

ss5

 

 

 

 

 

↑ חזור למעלה

לאון שניידרובסקי

הצג את כל הפוסטים →