ריכזנו עבורכם כמה שאלות נפוצות שבני נוער כמוכם שואלים אותנו לפעמים. אז אם אתם לא יודעים עדיין מה זה teenk, זה מקום מעולה להתחיל:
םם
teenk היא חברת שיווק המתמחה בפיתוח שיטות שיווק חדשניות ויצירת באזזז אצל בני נוער. teenk מגייסת בני נוער לעזור בפיתוח שיטות שיווק ומוצרים מסעירים שמעניינים בני נוער לדבר עליהם.
םם

teenk עובדת עם חברות בתעשיות הבידור, האופנה, המוזיקה, האוכל והיופי. בני הנוער החברים בteenk- מעורבים בצורה ישירה ביצירה והשקה של רעיונות החברה ובשיטות יזומות ליצירת באזזז אודות החברה בקרב בני נוער.

למה כדאי לי להיות חבר ביחידת הנוער של teenk?

כחבר ב- teenk:

תשפיע על כל עולמות התוכן הקיימים-  ממוזיקה ועד קולנוע ואופנה.

תקבל מידע וגישה לארועים מיוחדים

תהיה הראשון שבודק מוצרים חדשים.

וכל זה בחינם!

החברים ביחידת הנוער מקבלים מידי פעם דוגמיות של מוצרים או קופונים לאירועים ייחודיים בדואר . מוצרים אלו נשלחים כדי שהם יוכלו לבדוק את המוצרים בעצמם ולהביע דעה ופידבק כנה על המוצר.

מה teenk מצפה מחבריה?

אנחנו מצפים מחברי teenk לעזור לנו בהעלאת רעיונות חדשים וביצירת תוכניות שיווק מסעירות שהם היו שמחים לשתף בהם את חבריהם .

בנוסף –

* חברי teenk  משתפים אותנו בדעותיהם ונותנים פידבקים על מוצרים ורעיונות חדשים. את הפידבקים teenk מעבירה ישירות ללקוחותיה.

* חברי teenk יוצרים קמפיינים העוברים מפה לאוזן ובכך יוצרים באזזז.

* חברי teenk לוקחים חלק בקבוצות מיקוד שונות ומגוונות שמטרתן בדיקה של מוצרים חדשים, כתיבת פידבקים באתרים חשיפה לסקופים פנימיים ועוד.

* חברי teenk   מתבקשים לקרוא מכתב אי מייל שבועי מלא בתוכניות חדשות, מוזיקה, סקרים ולהביע דעתם בהתאם לנושאים העולים בו.

חופש הדיבור הוא העיקרון המנחה של teenk. teenk אף פעם לא אומרת לבני הנוער מה להגיד והם תמיד מוזמנים לדבר באופן חופשי ולהתבטא בצורה חיובית או שלילית. אנחנו רוצים שבני נוער יהיו כנים במאת האחוזים לגבי מוצרים ושרותים שמוצגים להם על ידי teenk

אפשר גם להרוויח מזה כסף?

כן. בני נוער שיימצאו מתאימים יוכלו להשתלב באחד הפרויקטים הייחודיים עליהם הם יקבלו שכר ויוגדרו כעובדי חברת teenk.

ואיך teenk מרוויחה כסף?

teenk מעניקה סיוע לחברות שקהל היעד שלהם הוא בני נוער. הלקוחות שלנו מעונינים בקבלת הפידבקים של חברי teenk בין אם אלו חיובים או שלילים וברצון שלהם לשתף את חבריהם בידע ובדעות שלהם. (teenk לא אומרת אף פעם לחבריה מה להגיד ובידיהם הבחירה להפיץ את הבשורה לגבי דברים שteenk מפנה אליהם)

כמה זמן צריך להשקיע בחברות ב-teenk?

לא  הרבה. כמות הזמן משתנה בהתאם לזמינות של כל אחד. קריאה של המכתב השבועי וכניסה לאתר teenk אחת לשבוע בהחלט יספיקו לקבלת עדכונים ושמירה על פעילות.

בכמה תוכניות צפויים חברי teenk לקחת חלק לאורך השנים?

זה משתנה. הם יכולים לקחת חלק בהרבה פרויקטים שיווקים גדולים או רק בכמה, תלוי בתוכניות שהלקוחות מציעים.

בנוסף לפרויקטים שיווקים גדולים, teenk תהיה בקשר עם חבריה על בסיס קבוע באמצעות אי-מייל או דרך האתר www.teenk.co.il ותשתף אותם במידע פנימי, סקרים, מוזיקה, פרויקטים עתידיים ועוד הטבות בלעדיות.

מדוע חברים שונים ב-teenk  מתקבלים להשתתף בתוכניות שונות?

חברים מתקבלים לתוכניות לפי צורך הלקוחות ורמת השיתוף פעולה שלהם עם teenk.

לדוגמא, תוכניות מסוימות מופנות רק לבנים, או בנות. לפעמים יש תוכנית המיועדות רק לאנשים המתגוררים באזורים מסוימים בארץ.

מדוע teenk צריכה לאסוף פרטים אישים?

הדרך היחידה המאפשרת לנו לשמור על קשר ולחלק תוכניות או דוגמיות לחברים היא על ידי אי-מייל או דואר. לכן אנחנו מבקשים את הפרטים האישים של החברים שלנו. כל מידע מ-teenk יגיע היישר מהחברה עם לוגו או מדבקה שלנו. הפרטים האישיים שלך לא ימכרו לעולם לגורם אחר!. teenk מחויבת במאת האחוזים לשמירה על הפרטיות שלך.

איך אפשר להצטרף לteenk?

אם את/ה בן נוער ו-teenk נשמע כמו משהו שמתחשק לך לקחת חלק בו, שלח אלינו את הפרטים שלך ואנחנו ניצור איתך קשר.