הורים יקרים

בתך/ בנך  מעוניין להיות חבר ב- teenk חברה ייחודית המתמחה בשיווק לנוער ובשיווק מפה לאוזן.

לבני הנוער העובדים עם teenk ניתנת הזדמנות להשפיע על מוצרים ושרותים המשפיעים על חיי היומיום של כולנו. בתך / בנך הצטרף ל-teenk  מפני שהוא רוצה שקולו יושמע ודעתו תשפיע. teenk מחברת את בני הנוער אל חברות מסחריות המעריכות את דעותיהם ומעוניינות לשלב את מחשבותיהם בפיתוח המוצרים והשירותים שלהם.

חופש הדיבור הוא העקרון המנחה של teenk. בני הנוער עימם אנחנו עובדים מעודדים לדבר בצורה חופשית ולתת ביטוי לכל העולה על רוחם. teenk לעולם לא אומרת לבני הנוער מה להגיד. אנחנו רוצים שבני הנוער שעובדים איתנו ידברו בכנות מקסימלית על מוצרים ושרותים אליהם הם נחשפו דרך teenk.

teenk עובדת עם חברות בתעשיות הבידור, האופנה, המוזיקה, האוכל והיופי. בני הנוער החברים ב- teenk מקבלים הזדמנות להיות מעורבים ביצירה והשקה של רעיונות חדשים ותכניות של חברות מסביב לעולם.

teenk מחויבת לשמירה על הפרטיות של הבן/הבת שלך. את/ה יכול/ה להיות בטוח שהבן/בת שלך בידיים טובות. אנחנו לא מעבירים את הפרטים האישיים של חברי teenk לצד ג'. הסטנדרטים שלנו הם בקו אחד עם החוקים בארץ ובעולם.

חשוב מכל, חברות בteenk היא רשות והשתתפות היא חינם. חבר תמיד רשאי לפרוש בכל זמן שירצה.

חומר נוסף על teenk מצוי בשאלות והתשובות המצורפות. כמו כן הרגישו חופשי לשלוח לנו מייל עם שאלות נוספות דרך האתר שלנו שכתובתו www.teenk.co.il.

מזל טוב על כך שבנך/בתך הופכים לחברי teenk, אנחנו שמחים לצרף אותם.

למידע נוסף:

שאלות נפוצות ותשובות

צרו איתנו קשר

הורדת טופס אישור הורים

בברכה

יניב ויצמן

מנכ"ל משותף

teenk – פתרונות שיווק לנוער
write my essay for me cheap