אם השמועה עלינו הגיעה גם אלייך – כנראה שיש לך את ההזדמנות להיות חלק מיחידת ה-BUZZ של teenk

מה היא יחידת ה-BUZZ?

בקהילת הנוער של teenk חברים אלפי בני נוער וצעירים, בגילאי 15-21 מכל רחבי הארץ (מאילת ועד רמת הגולן). בני הנוער האלה (שאולי כבר יצא לך להכיר מישהו מהם… ואולי אפילו לא ידעת…) הם הנבחרת שמרכיבה את יחידת ה-Buzz של חברת teenk.

מה התפקיד של יחידת ה-Buzz?

כמו דבורים שעוברות מפרח לפרח, מזמזמות ומפיצות אבקנים, כך "הבאזרים" הם כוח פרסום רב עוצמה. בני הנוער החברים ביחידת הבאז הם תמיד הראשונים לדעת על מוצרים חדשים, על מבצעים שווים במיוחד או על קמפיינים קורעים ומחתרתיים – עוד לפני שהם יוצאים. עם הכוח הזה הבאזרים מפיצים את הבשורה מפה לאוזן בקרב כל בני הנוער בארץ.

ומה מפרסמים?

חברת teenk מפרסמת עשרות מוצרים מתחומים שונים ומגווניםאופנה, חטיפים, טכנולוגיה, מוזיקה, טיפוח ועוד. מה שמשותף לכל המוצרים האלה היא העובדה שהם מתאימים במיוחד לבני נוער וצעירים.

מה עוד עושה יחידת ה Buzz ?

בני הנוער בטינק שהצטרפו ליחידת הבאזז וגם עברו ראיון במשרדי החברה מוזמנים לאירועי השקה נוצצים ,נחשפים למוצרים חדשים לפני כולם ומקבלים הביתה מוצרים כדי להתנסות וכדי לחלק לחברים. בנוסף, משתתפים בני הנוער בפאנלים (קבוצות חשיבה) מקצועיים ומשמשים כיועצים וכרעיונאים למותגים הגדולים בישראל.

איך אני אדע אם אני מתאים להיות buzzer?

השאלה הכי חשובה היא האם עולם הפרסום והיחצ"נות מעניין אותך?

האם אתה מקושר לכל העולם והפייסבוק שלך קורס מכמות החברים ?

האם החברים שלך מתייעצים איתך לאן לצאת ואתה זה שיודע על כל המסיבות הכי חדשות בעיר ?

תמיד הצטיינת ברעיונות מקוריים וחשיבה יצירתית ?

אתה יחצ"ן מסיבות ? כתב נוער ? מדריך בתנועה ? חבר בלהקה ?

אתה סקרן ואוהב לנסות דברים חדשים לפני כולם ?

אם התשובה לפחות לחלק מהשאלות האלה היא "כן",  אז רוץ למלא את טופס ההרשמה.

חשוב לדעת – בתמורה לעבודתך בטינק תתוגמל לא רק בכסף ומתנות, אלא גם בהכשרה של ממש בעולמות הפרסום והשיווק, תזכה לייעץ וללוות מבפנים קמפיינים פרסומיים אמיתיים ולצבור ניסיון משטח בתחום והכי חשוב להכיר המון חברים חדשים ואיכותיים מכל הארץ.

אז איך מצטרפים ?

נכנסים לכאן וממלאים פרטים אישיים. נציגינו יחזרו אליך בהקדם ויתנו לך הסבר מפורט יותר על הפעילות בטינק. לאחר שתאושר, תקבל סיסמא ותיכנס ליחידת הבאזז ותתחיל לפרסם. בנוסף תוזמן להגיע למשרדי טינק לראיון כדי להתקדם בתפקיד ולהיות מוזמן לאירועי השקה ולקבוצות חשיבה .

יש לכם עוד שאלות?

היכנסו לעמוד שאלות ותשובות נפוצות
type my paper for me for free